sprzedaż klimatyzatorów

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest sprzedaż klimatyzatorów. Nie polega ona wyłącznie na zaproponowaniu danego urządzenia, ale na dokładnej analizie potrzeb klienta oraz dostosowania oferty do indywidualnych oczekiwań i warunków. Wybierając klimatyzator, nasi klienci powinni określić, w jakim typie budynku będzie on montowany, z jaką intensywnością będzie używany i jakie funkcje ma pełnić. Sprzedaż klimatyzatorów w naszym wydaniu to przede wszystkim rozmowa, konsultacje, fachowe doradztwo i pełen pakiet kompleksowej pomocy w zakresie późniejszego montażu, konserwacji, czyszczenia i serwisu danego urządzenia.

Klimatyzatory znanych marek

Stawiając na najlepsze rozwiązania, oferujemy sprzęty marek: Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Haier, Gree, Daikin, Panasonic, Samsung, LG, Toshiba i innych.

W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszą się systemy klimatyzacji montowane w budynkach firmowych. Nawet niewielkie przedsiębiorstwa decydują się na tę formę chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń biurowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry klimatyzator znacznie zwiększa komfort pracy. W asortymencie posiadamy również klimatyzatory do użytku domowego. Doradzamy konkretne rozwiązania w przypadku doboru urządzeń do pomieszczeń, w którym przebywają na przykład dzieci. Proponujemy także bezpieczne rozwiązania w zakresie wyposażenia w klimatyzatory punkty medyczne i kosmetyczne, takie jak gabinety lekarskie, stomatologiczne czy salony urody.

Obszar sprzedaży klimatyzatorów

Szczegóły transakcji możemy omówić telefonicznie, mailowo lub podczas bezpośredniego spotkania. Obszarem naszej działalności są Słubice, Kostrzyn nad Odrą, Rzepin, Ośno Lubuskie, Cybinka. Działamy także na terenie Brandenburgii. Jeśli chcesz dowiedzieć się o możliwości wykonania klimatyzacji również w innej lokalizacji, prosimy o kontakt. Sprzedaż klimatyzatorów łączy się z ich montażem i serwisem, dlatego jesteśmy otwarci na kompleksową realizację nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Od doradztwa, po zamontowanie i serwisowanie gotowego systemu.

Dla kogo klimatyzatory od ARTIS GROUP?

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Prowadzimy sprzedaż klimatyzatorów:

  • ściennych,
  • kasetonowych,
  • kanałowych,
  • przypodłogowych,

z zastosowaniem w budynkach nowych i używanych, prywatnych, firmowych i publicznych.

Nasz zespół składa się z profesjonalnych doradców i serwisantów. W związku z tym, zgodnie z art. 11 ust. 5 Rozporządzenia UE 517/2014, niehermetycznie zamknięte urządzenia, napełnione fluorowanymi gazami cieplarnianymi, są sprzedawane użytkownikowi końcowemu tylko w przypadku, kiedy przedstawia się dowody, że instalacja ma być przeprowadzona przez podmiot certyfikowany. Takim dowodem we współpracy z naszym przedsiębiorstwem może być:

  • umowa na wykonanie usługi instalacji systemu klimatyzacyjnego,
  • dane, które umożliwią identyfikację urządzenia (np. model klimatyzatora),
  • numer certyfikatu osoby bądź przedsiębiorcy, który wykonuje usługę instalowania.

Szukasz klimatyzatora, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i warunków panujących w danym pomieszczeniu? Zgłoś się do nas, pomożemy!

Stosownie do Art. 11 ustęp 5 rozporządzenia UE 517/2014 : niehermetycznie zamknięte urządzenia napełnione fluorowanymi gazami cieplarnianymi są sprzedawane użytkownikowi końcowemu wyłącznie w przypadku, gdy przedstawione zostaną dowody, że instalowanie ma być przeprowadzone przez podmiot certyfikowany zgodnie z art. 10.

Dowodem tym może być umowa na wykonanie usługi instalowania zawierająca dane pozwalające na identyfikację urządzenia (model klimatyzatora) oraz numer certyfikatu osoby lub przedsiębiorcy wykonującego usługę instalowania.