montaż klimatyzacji Kostrzyn nad Odrą

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są wszelkie czynności montażowe urządzeń i systemów klimatyzacji. Do tej czynności podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Stawiamy również na pełne bezpieczeństwo i działanie zgodnym z prawem. Ustawa o substancjach zubożających warstwę ozonową, tzw. ustawa f-gazowa wyznacza kierunki działania dla monterów klimatyzatorów. Nasi specjaliści posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

Dbamy o to, by dobrać odpowiedni sprzęt do warunków panujących w pomieszczeniu, założenie karty urządzenia, wpis w CRO oraz wykonywanie wszelkich czynności instalacyjnych i serwisowych wyłącznie przez osoby do tego uprawnione. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy instalację klimatyzatora, sprawdzenie szczelności układu i profesjonalne usługi serwisowe. Przeprowadzamy także regularne kontrole szczelności układów zamontowanych przez nas klimatyzatorów i ewentualne naprawy.

Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne w budynkach nowych i użytkowanych, takich jak:

  • domy jednorodzinne,
  • mieszania,
  • biura,
  • obiekty firmowe,
  • punkty sprzedażowe i usługowe,
  • budynki użyteczności publicznej.

Mamy wiedzę i doświadczenie również w montażu klimatyzatorów w konkretnych punktach, takich jak gabinety lekarskie czy stomatologiczne, kwiaciarnie, w których, w zależności od sytuacji, wymagane jest utrzymanie konkretnej temperatury.

W naszej ofercie sprzedażowej i monterskiej znajdują się wszystkie rodzaje klimatyzatorów:

  • klimatyzatory ścienne,
  • klimatyzatory kasetonowe,
  • klimatyzatory kanałowe,
  • klimatyzatory przypodłogowe.

Możliwe jest zastosowanie jednej jednostki zewnętrznej do wielu jednostek wewnętrznych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i przedstawicieli obiektów publicznych. Stawiamy na najwyższą jakość realizacji usług, ponieważ wiemy, że dobry montaż klimatyzatorów to jeden z istotnych czynników długotrwałej oraz bezawaryjnej eksploatacji tych systemów.

Montaż klimatyzacji realizujemy na terenie województwa lubuskiego, w miejscowościach: Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Rzepin, Ośno Lubuskie, Cybinka. Terenem naszej działalności jest także Brandenburgia. Jesteśmy otwarci również na realizację niestandardowych zleceń – jeśli chcesz, żebyśmy przygotowali ofertę na montaż klimatyzatorów również w innej lokalizacji, skontaktuj się z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa. Oprócz doboru klimatyzatorów, ich montażu i edukacji klientów, w jaki sposób korzystać z danego urządzenia, oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, które sprawiają, że każdy klient jest zadowolony ze współpracy i zamontowanego systemu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto postawić na montaż klimatyzacji Kostrzyn nad Odrą?

Montaż klimatyzacji – Kostrzyn nad Odrą – powinien być przeprowadzany przez specjalistów. Takie osoby nie tylko dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, lecz także wymaganymi uprawnieniami. Zamontujemy urządzenie w taki sposób, by mogło zapewniać właściwy poziom wydajności. Co więcej, doradzimy naszym klientom, jaki sprzęt wybrać, by zachować odpowiednią temperaturę w całym mieszkaniu lub domu. W późniejszym czasie często przeprowadzamy również okresowy serwis klimatyzacji.

Przeprowadzamy profesjonalny montaż klimatyzacji Ośno Lubuskie, Rzepin i Słubice w taki sposób, by zminimalizować koszt inwestycji. Odpowiednio planujemy rozmieszczenie instalacji freonowej, w której skład wchodzą rury miedziane, przewody elektryczne i rura do odprowadzania kondensatu (skropliny). Dzięki temu możliwe jest ograniczenie niezbędnych prac, a co za tym idzie – ceny usług montażowych.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.