serwis klimatyzacji Kostrzyn nad Odrą

Odpowiednio konserwowany, czyszczony i serwisowany system klimatyzacji gwarantuje bezpieczny i bezawaryjny nawiew chłodnego lub ciepłego powietrza przez kilka lat. W związku z tym nasze przedsiębiorstwo oferuje specjalistyczne usługi z zakresu naprawy i serwisu klimatyzacji.

 

Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym posiadającym certyfikaty:

  • Mitsubishi Electric,
  • Haier,
  • LG, Fuji,
  • Neoheat.

Naprawa i serwis klimatyzacji

Świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, jak i serwis pogwarancyjny. Użytkownik nie może zapomnieć o utrzymaniu układu czystości, by klimatyzator nie stał się siedliskiem szkodliwych bakterii, które będą się rozprzestrzeniać wraz z nawiewanym powietrzem. Czyszczenie klimatyzacji powinno być przeprowadzane co najmniej dwa razy w roku przez wyspecjalizowany personel. Taką usługę mogą zapewnić nasi eksperci.

W ramach usług oferujemy przegląd, czyszczenie, konserwację i serwis, dzięki któremu korzystanie z klimatyzatora jest bezpieczne oraz komfortowe. Dezynfekcja filtrów, precyzyjne sprawdzenie, czy urządzenie działa prawidłowo, czyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, sprawdzenie stanu mocowania sprzętu – te i inne czynności są niezbędne do tego, by nasi klienci mogli cieszyć się czystym, świeżym i zdrowym powietrzem.

Serwis klimatyzatorów – województwo lubuskie

Działamy na terenie województwa lubuskiego, oferując naprawdę i serwis klimatyzacji w miejscowościach, takich jak: Kostrzyn nad Odrą, Cybinka, Słubice, Rzepin, Ośno Lubuskie. Działamy również na terenie Brandenburgii. Naprawa przy użyciu oryginalnych części zamiennych i profesjonalnych narzędzi pozwala naszym specjalistom świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Usługi realizujemy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych, usługowych, gastronomicznych, medycznych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Mamy duże doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń znanych i mniej znanych marek. Można zwrócić się do nas nawet z nietypowym zleceniem naprawy klimatyzatora. Stosujemy środki bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, dzięki którym możemy w skuteczny sposób oczyścić klimatyzatory i sprawić, że wydmuchiwane przez nie powietrze będzie czyste i świeże.

Jeśli Tobie również zależy na regularnych przeglądach i konserwacji klimatyzacji, zgłoś się do nas! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy klient ma inne wymagania co do funkcjonowania systemu klimatyzacyjnego w swoim domu, biurze, sklepie czy punkcie usługowym. W razie dodatkowych pytań dotyczących naprawy i serwisu klimatyzacji – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

Okresowy serwis klimatyzacji – Kostrzyn nad Odrą

Przeprowadzamy okresowy serwis klimatyzacji – Kostrzyn nad Odrą, Ośno Lubuskie i Słubice. Regularne kontrole mają za zadanie zachować urządzenie w odpowiednim stanie na długi czas. Zajmujemy się przede wszystkim dezynfekcją za pomocą płynów grzybo- i bakteriobójczych oraz czyszczeniem i wymianą filtrów, które gromadzą kurz, alergeny i inne zanieczyszczenia. Zaniedbanie tej kwestii może skutkować infekcjami wśród osób przebywających w pomieszczeniu. Oferujemy sprzedaż klimatyzatorów i elementów zamiennych.

Sprawdzamy drożność i szczelność instalacji, stan obudowy oraz jakość połączeń elektrycznych. W razie wykrycia jakichkolwiek usterek wykonujemy profesjonalną naprawę klimatyzacji Kostrzyn nad Odrą. Korzystamy z elementów oryginalnych lub jakościowych zamienników, w zależności od ustaleń z klientem.